Ny her på BarnetMitt?
Det er gratis å melde seg inn
Velkommen! Registrer deg her
Forum

Røykedebatten

Som gravid forventes det fra alle kanter at du skal klare å stumpe sigaretten. Men de fleste som har vært i klørne på Kong Nikotin vet at dette er lettere sagt enn gjort. Her kan dere gleder og frustrasjoner, og fortelle hverandre hvordan dere har klart dere - på godt og vondt.
Der sprakk jeg:(
01:36 6.05.2008
Kan vel ikke kalle meg serlig sterk. Har bare holdt meg i 1 døgn..
Så sprakk jeg nå, for noen få usslige teite trekk av en røyk...
Utrolig teit å si det men det var sååå godt!!:(
Herregud, hvordan skal jeg klare dette da?
Er sur og sint, stakkars sambo, han har virkelig fått så hatten passer i dag:(
Vet ikke mine armer råd.. Vet at det skader fosteret at jeg røyker.. Men er så lite innstillt.. Skjønner ikke at jeg er gravid liksom.. Er i min 5 uke bare..
Anonym
Sv: Der sprakk jeg:(
11:55 6.05.2008
Kjære deg!

Jeg føler så med deg! Men prøv å ikke tenk for mye på at du må slute med engang. Da jeg ble gravid og gikk til jordmoren sa hun at å trappe ned til 2 om dagen den første tiden er kanskje vel så lurt. Dette fordi kroppen din ikke har godt av å stresse.

Jeg råder deg til å holde på ett par røyk om dagen noen uker til, for så å kutte det helt ut. Kanskje prøv en dag å se hvordan det kjennes. Men ikke strss for da funker det ikke og man blir sur og lei seg og ja alt det der.

Jeg fant bare ut en dag at nei i dag slutter jeg, klarer det sånn nogelunde ennå;) Litt problemer i helgene, men det er alltids griet med litt utfordinger:)

Ønsker deg lykke til! (nå får jeg sikkert masse kjeft for innlegget, but what the heck)

kram
MiaKristin
Du må være innlogget eller medlem for å skrive innlegg. Klikk her for å logge inn eller bli medlem
Google 
 
BarnetMitt.com    Web

(Fyll inn mottakers e-post adresse og klikk send. Du kommer tilbake til denne siden etterpå)


------- Annonser -------