Ny her på BarnetMitt?
Det er gratis å melde seg inn
Velkommen! Registrer deg her
Forum

Røykedebatten

Som gravid forventes det fra alle kanter at du skal klare å stumpe sigaretten. Men de fleste som har vært i klørne på Kong Nikotin vet at dette er lettere sagt enn gjort. Her kan dere gleder og frustrasjoner, og fortelle hverandre hvordan dere har klart dere - på godt og vondt.
NTB urtesigaretter
22:04 12.04.2008
på www.mathews-wohl.no finner du nikotin og tobakk- fri røyk. (NTB urtesigaretter) Som gravid er det selvfølgelig smart å slutte å røyke.
Jeg og en god del andre venninner har klart å slutte med disse sigarettene. Det gjør at antall vanlige sigaretter synker og du blir etterhvert røykfri. Prøv med så lite som mulig av vanlig røyk, og bytt ut de ut med Ntb. Du blir ikke avhengig. Prisen er ca det samme som vanlig røyk.
Anonym
Sv: NTB urtesigaretter
01:31 13.04.2008
Heisann! Jeg har vært inne på nettsiden og sjekket, men det står ingenting om gravide...regner med at det er ok for gravide å røyke urter. Lurer bare på dette, da noen urter ikke er gunstige for gravide:)


Anonym
Sv: NTB urtesigaretter
22:46 21.04.2008
Det lurer jeg også på.
Lykkelige hormonella
Sv: NTB urtesigaretter
22:48 21.04.2008
Jeg tror eukalyptus er krampe løsende og det er jo ingen god ide.
Lykkelige hormonella
Sv: NTB urtesigaretter
02:02 25.04.2008
Jeg tok kontakt med de som selger produktet, og de vil selvfølgelig ikke anbefale urterøyk til gravide.
Anonym
Sv: NTB urtesigaretter
23:09 16.05.2008
wiener tip og frukt te
Anonym
Du må være innlogget eller medlem for å skrive innlegg. Klikk her for å logge inn eller bli medlem
Google 
 
BarnetMitt.com    Web

(Fyll inn mottakers e-post adresse og klikk send. Du kommer tilbake til denne siden etterpå)


------- Annonser -------